-15% ZNIŻKI na cały serwis! -15% ZNIŻKI! Kupon: CH2024

Filt

Usunąć filtry
MLB
Liga

Bluzy: MLB


Bluzy: MLB

Marka 47 została założona przez bliźniaków da Angelo w 1947 r. Od tego czasu czapki 47 Brand zyskały na popularności, szczególnie dzięki ich współpracy z różnymi zespołami futbolu amerykańskiego i baseballu.

New Era jest, od 1920 roku firma zajmująca się produkcją jednych z najlepszych czapek. Dzięki ponad 500 licencjom i produktom w ponad 125 krajach jest największą marką czapek na świecie. Jej czapki bejsbolowe są znane i ma wiele innych linii dostosowanych do wszystkich gustów, regulowane czapki, czapki trucker i dopasowane czapki w różnych rozmiarach, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Główne ligi baseballowe (MLB) lub w języku angielskim główna liga baseballowa, są to najważniejsze profesjonalne ligi baseballowe w Stanach Zjednoczonych, są to dwie ligi, liga narodowa i liga amerykańska, składają się one w sumie z 30 drużyn, a mistrzowie z każdej z lig zmierzą się ze sobą w tak zwanej serii światowej, która rozgrywana jest w najlepszej z siedmiu gier. Wśród najbardziej znanych drużyn na świecie znajdują się New York Yankees, Los Angeles Dodgers, Boston Red Sox i Chicago White Sox.